Parduotuvė

Denon PMA-2500NE

2,699.00

Galia: 2 x 160W (4 ohms).

„Advanced AL32 Plus“ technologija.

Integruotas aukštos kokybės MM/MC fonokorektorius.

„Analog Mode“ režimas, atjungiantis visas skaitmenines stiprintuvo savybes.

Integruota USB-B jungtis, palaikanti aukštos raiškos garso formatus.

S/A signal keitiklis: BurrBrown PCM1795 S/A signalo keitiklis 384 kHz/32-bit

Skaitmeninės įvestys: 2 x optinės; 2 x koakslialinė.

Galimos spalvos: Juoda arba Sidabrinė.

Neturime

Kategorija: Žymos: ,
Aprašymas

Denon PMA-2500NE“ stereo stiprintuvas suteikia net 160W galios (4 ohm) vienam kanalui, o tai reiškia, jog šios galios tikrai užteks net ir reiklioms grindinėms kolonėlėms. Specialus vidaus komponentų išdėstymas bei trumpi garso signalo keliai ir yra veiksniai, kurie užtikrina ypač tyrą bei natūralų skambėjimą. Integruotas aukštos klasės 32-bit S/A signalo keitiklis leis prie stiprintuvo jungti skaitmeninius šaltinius bei užtikrins pačios aukščiausios kokybės signalo konvertavimą. Integruota USB-B jungtis leis prie stiprintuvo pajungti kompiuterį naudojant stiprintuve esantį keitilį. „Advanced AL32“ technologija pasirūpins, kad garso signalas atgautų informaciją, kuri buvo prarasta konvertavimo metu, o specialūs inžineriniai sprendimai sumažina pašalines vibracijas iki minimumo.

Tvirtas, vibracijoms atsparus korpusas bei specialus komponentų išdėstymas

„Denon PMA-2500NE“ stereo stiprintuvo korpusas yra pagamintas iš tvirtų plieno plokščių, kurios pasižymi ne tik nepralaidumu pašalinėms vibracijoms, tačiau ir išskirtiniu ilgaamžiškumu. Stiprituvo komponentai viduje yra išdėstyti taip, kad masės centras būtų kuo žemiau. Šis inžinerinis sprendimas suteikia stiprintuvui stabilumo ir papildomo atsparumo vibracijoms, kurios, kaip žinia, daro neįtikėtinai didelę įtaką garso kokybei.

Integruotas aukštos klasės S/A signalo keitiklis bei „Analog Mode“ režimas

„Denon PMA-2500NE“ savyje turi integruotą aukšto klasės 32-bit S/A signalo keitiklį. Tai reiškia, kad prie stiprintuvo galima prijungti išorinius skaitmeninio garso šaltinius. Dvi optinės, dvi koaksialinės įvestys bei USB-B jungtis, kuri suteiks galimybę prie stiprintuvo prijungti kompiuterį. Taip pat šis prietaisas turi ir specialų „Analog Mode“ režimą. Įjungus šį režimą, stiprintuvas atjungia visas įmanomas skaitmenines savo funkcijas, o tai reiškia, jog stiprintuvu keliaujantis analoginio garso signalas yra apsaugotas nuo pašalinių trikdžių, kuriuos gali sukelti skaitmeninis garso signalas.

Integruotas korekcinis stiprintuvas bei A/B kolonėlių pajungimo galimybė

Šis stiprintuvas yra klasifikuojamas kaip Stereo, tačiau prie jo galima prijungti net dvi poras skirtingų kolonėlių. A/B kolonėlių pajungimas taip pat pasitarnauja norint suteikti vienai kolonėlių porai Bi-Amp pajungimą. Integruotas aukštos klasės MM bei MC tipo galvutes palaikantis fonokorektorius leis prijungti patefoną bei mėgautis vinilinių plokštelių skambėjimu.