“Garso Harmonija” džiaugiasi ir didžiuojasi tuo, jog tapo išskirtinis Klaipėdos radijo stoties “RadijoGAMA” reklamos atstovu.

Mūsų veiklos aprėptis:

  • radijo reklamų ir laidų parengimas bei transliacija – nuo idėjos, scenarijaus sukūrimo, įgarsinimo, montavimo iki transliacijų planavimo, įgyvendinimo ir priežiūros;
  • specializuotų vienkartinių ir tęstinių radijo projektų parengimas ir vedimas.

Reklamos įkainiai ir projektai derinami individualiai.

Garantijos

Ištransliavę jūsų reklaminę medžiagą su klaidomis, nekokybiškai, nesutartu laiku arba iš viso neištransliavę, savo sąskaita, suderinę su jumis, reklaminę medžiagą ištransliuosime pakartotinai ir savo sąskaita papildomai po vieną kartą už kiekvieną klaidą.

Reklamos įkainiai ir projektai derinami individualiai.

 

Apie RadijoGAMA

RadijoGAMA – nuo 2010 m. balandžio 9 – osios skambanti radijo stotis Klaipėdos krašte ir Vakarų Lietuvoje.

Šūkis: “Žodžiai – iš minties, muzika – iš širdies!”

Svarbiausi veiklos principai: Visuomeniškumas, pozityvi informacija, „teisinga“ muzika, atviras, tolerantiškas požiūris į žmogų.

Auditorija: Visoms socialinėms ir amžiaus grupėms – nuo pusryčiaujančių senjorų iki pietaujančių verslininkų ar naktinėjančio jaunimo, tačiau NE VISIEMS! TIK TIEMS, KURIE ne tik klauso, bet ir GIRDI, tiems, kurie ne tik trokšta lengvos pramogos, o IEŠKO ir ATRANDA – mintį žodžiuose, šilumą muzikoje… Tai ne tik „eiliniai“ ir/ar „elitiniai“ vartotojai, bet ir mūsų bendraminčiai, kolegos, kaimynai, mokytojai, gyvenantys, kuriantys, besirūpinantys ir besidžiaugiantys visai šalia.

Girdimumas: ~ 70 km aplink Klaipėdą, FM 99,0 MHz dažniu.

Prioritetai: Svarbiausias – Vakarų Lietuvos visuomeninis gyvenimas, šio krašto naujienos ir aktualijos;
Nemažiau svarbūs – informacija iš Lietuvos ir pasaulio.

Tikslai: Manome, jog didelė mūsų visuomenės dalis, nepelnytai nustumta į viešojo gyvenimo užkulisius, pradeda nebetikėti savo vertingumu ir galimybėmis. Nusivylusiems kraštiečiams norime akcentuoti, o tikintiems priminti, kad gyvename perspektyviame regione, turinčiame specifinę patirtį bei kultūrą. Kiekviena programinė „Radijogamos“ laida – tai dialogas su čia, mūsų krašte, gyvenančiais, dirbančiais ir turinčiais ką pasakyti:
mokslininkais, verslininkais, medikais, menininkais, statybininkais, liftininkais, baikeriais ir dar daugeliu kitų.

Muzika: Lietuvos ir užsienio autorių kūriniai. Visa gama skirtingų, tačiau lengvai klausomų muzikos stilių. Šalia dėmesingai atrinktos pop, savo laiką grojaraštyje atranda ir rimtesnioji classical, jazz, rock bei fusion muzika. Esame atviri muzikos melomanų, muzikantų įdomioms ir kokybiškoms muzikos įrašų kolekcijoms bei jaunų, talentingų ir mažiau žinomų Lietuvos atlikėjų kūriniams.