Naujienos

“Garso Harmonija” su džiaugsmu praneša, jog neužilgo salone bus galimybė išgirsti ir įvertini “Jean Marie Reynaud” garso kolonėles. “Jean Marie Reynaud” daugybe metų vertinamos viso pasaulio melomanų už savo ypatingus sugebėjimus atskleidžiant visus klausomos muzikos niuansus. Tai puikus instrumentas galintis sujungti muziką su klausytoju. Daugiau informacijos rasite čia.

“Garso Harmonija” su džiaugsmu praneša, jog jau atkeliavo šių metų Elac kompanijos didžioji naujiena Discovery DS-S101-G tinklo grotuvas. Tinklo grotuvas jau daugelio ekspertų įvertintas kaip vienas geriausiu tinklo grotuvų savo kainos kategorijoje. Užsukite paklausyti, įvertinti ir įsigyti.

“Garso Harmonija” su džiaugsmu praneša, jog jau galima išgirsti ir įsigyti Anglijos gamintojo “Mitchell & Johnson” garso techniką. Daugelis pasaulio ekspertų įvertino ir rekomenduoja “Mitchell & Johnson” dėl ypatingai geros kainos ir kokybės santykio. Šiuo metu pagrindinį gaminių asortimentą sudaro: integruotas stiprintuvas su DAC’u, tinklo grotuvas, CD grotuvas, FM/DAB tiuneris. Daugiau informacijos “Mitchell & Johnson” internetinėje svetainėje.

“Garso Harmonija” plečia kokybiškų ausinių asortimentą! Salone galima išbandyti ir įsigyti Grado, Polk Audio, Kenwood ir Sennheiser ausines. Daugiau informacijos rasite “Ausinių” skiltyje.

 

 

“Garso Harmonija” tapo žemų dažnių kolonėlių gamintojo “MJ Acoustics” oficialiu atstovu Lietuvoje. Dar šį mėnesį, mūsų salone bus galimybė ne tik išgirsti, bet ir pajusti visu savo kūnu šiuos puikius gaminius.

Salonas “Garso Harmonija”persikėlė į naujas patalpas. Nuo šiol mus rasite adresu – Tiltų g. 19, Klaipėda. Lauksime apsilankant!

“Garso Harmonija” tapo Norvegijos garso technikos gamintojo “Electrocompaniet” oficialiu atstovu Lietuvoje. “Electrocompaniet” daugiau nei 40 metų gamina garso technika tikriems muzikos mylėtojams. Daugiau informacijos čia.

“Garso Harmonija” tapo italų garso kolonėlių gamintojo “Chario” oficialiu atstovu Baltijos šalyse. Jau 40 metų “Chario” džiugina viso pasaulio muzikos mylėtojus nuostabia garso kokybe ir rafinuotu itališku dizainu. Balandžio pirmomis dienomis pirmoji Chario” gaminių siunta bus jau mūsų salone. Daugiau informacijos apie Chario kolonėles čia.

Norime pasidžiaugti, jog autoritetingas Vokietijos žurnalas FairAudio.de AudioSolutions Euphony 140 garso kolonėles įtraukė į 2014 metų favoritų sąrašą. Daugiau informacijos čia: http://www.fairaudio.de/sonstiges/award-ankuendigung/fairaudios-favourite-hifi-award-12-14.html

Nuo šiol mūsų salone yra galimybė su specialia vinilinių plokštelių plovimo mašina Okki Nokki atnaujinti Jūsų mėgstamas plokšteles. Išgirskite savo mėgstamus įrašus naujai.