Apie mus

Garso harmonija – tai garso technikos salonas, prekiaujantis pasaulinio lygio hi-fi garso technika – kolonėlėmis, stiprintuvais, grotuvais, ausinėmis bei kitais aksesuarais.

Atstovaujame tokius prekinius ženklus, kaip – Chario, Paradigm, MJ Acoustics, Electrocompaniet, Phoenix, taip pat prekiaujame Rega, Audiosolutions, Supra, Sennheiser, Marantz, Grado ir kitų gamintojų produkcija.

Iš turimo asortimento galime pasiūlyti nuo paprasčiausių iki aukščiausio lygio garso atkūrimo sistemų, patenkinančių net ir išrankiausio muzikos mylėtojo poreikius. Taip pat konsultuojame, suprojektuojame ir įrengiame namų kino sales, galime įgarsinti viešojo sektoriaus patalpas – kavines, restoranus, parduotuves ir t.t.

Siekiant maksimaliai patenkinti kliento poreikius, ir suprasdami, kad kiekvieno žmogaus poreikiai ir reikalavimai yra skirtingi, stengiamės sudaryti sąlygas individualioms perklausoms tiek salone, tiek kliento namuose.  Jūsų turimą arba naujai įsigytą stereo ar namų kino sistemą pajungiame ir suderiname maksimaliai kokybiškam muzikos atkūrimui.

Teikiame kompleksinius pasiūlymus dirbant su dizaineriais bendruose projektuose, kuriant hi-fi stereo, namų kino, patalpų bei lauko įgarsinimo sistemas projektuojamuose, naujai statomuose bei jau pastatytuose objektuose.